Strona główna INFORMACJA PRASOWA Niezwykła edycja KRAKDENTU®

Niezwykła edycja KRAKDENTU®

876
PODZIEL SIĘ

Jeszcze nigdy w historii Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® nie cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, jak ich zbliżająca się edycja! Rekordowa liczba 400 firm z Polski i zagranicy, niezliczona ilość branżowych nowości, dzięki którym tysiące lekarzy będą mogli wyposażyć swoje gabinety i kliniki w zgodzie ze światowymi trendami, jeszcze większa powierzchnia wystawiennicza, niezwykle bogaty program szkoleń i warsztatów w ramach programu KRAKDENT-edu. Wszystko to w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9). 24. edycja najważniejszego wydarzenia branży stomatologicznej w tej części Europy rozpocznie się już w czwartek i potrwa do soboty.

Nowoczesny gabinet
Zainteresowanie udziałem w tegorocznej edycji KRAKDENTU® było tak duże, że organizatorzy postanowili zwiększyć możliwą do wynajęcia powierzchnię o 1300 m2. Hala Dunajec to nowoczesna, przeszklona konstrukcja przenośna, która zostanie zrealizowana przez jednego z liderów tego typu rozwiązań w Polsce. Dzięki takiemu zabiegowi, swoją ofertę będzie mogło zaprezentować więcej wystawców. W tym roku pojawi się ich 400 – a wśród nich najdziemy czołowe polskie oraz zagraniczne firmy, m.in. z Chin, Holandii, Niemiec, Rumunii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoch czy USA.

Rekordowe grono wystawców to jeszcze bogatsza oferta nowości dla lekarzy –unitów, mebli i wyposażenia gabinetów, narzędzi, nowoczesnego oprogramowania oraz produktów niezbędnych w procesie leczenia. Na stoiskach znajdziemy m.in. SIROLaser Blue – pierwszy na świecie diodowy laser stomatologiczny wyposażony w trzy diody: niebieską 445 nm (nagroda Nobla w dziedzinie fizyki 2014), czerwoną 660 nm i podczerwoną 970 nm; w pełni bezprzewodowy system oświetlenia LED do lup stomatologicznych PeriOptix Firefly; najnowsze aparaty tomograficzne, urządzenia do wybielania zębów, kompozyty i włókna węglowe, siedziska, zapewniające prawidłową cyrkulację krwi w czasie długich zabiegów czy całą gamę produktów premium do pielęgnacji jamy ustnej zapewniających Hollywoodzki uśmiech. Więcej nowości znajdą Państwo pod tym LINKIEM.

Najlepsze targowe produkty tradycyjnie powalczą o Medale Najwyższej Jakości Targów KRAKDENT®.