Strona główna PODRÓŻOWANIE Piękna i silna. Nautika 1100S, 1100R

Piękna i silna. Nautika 1100S, 1100R

Delphia Nautika 1150V

3702
PODZIEL SIĘ

delphiaaa

Swoją Nautikę możesz jednak zaprojektować sobie tak, jak Ci wygodnie – istnieje możliwość zmiany wyposażenia, koloru, zwiększenia liczby silników oraz wielkości zbiornika na paliwo.
Delphia ma również do zaproponowania Nautikę 1100 R, jacht czarterowy – dla tych, którzy wolą mniej prędkości. Nautika R wyposażona jest w silnik Nanni N4 o mniejszej mocy, 115 KM. To propozycja dla tych, którzy myślą raczej o rejsach na spokojniejszych rzekach, kanałach i jeziorach. Wyposażenie jest jednak również bardzo ciekawe i wykonane z dobrych materiałów.
Oczywiście możesz zakupić kolejny naszpikowany elektroniką samochód, wyposażony lepiej niż niejedno mieszkanie, ale i tak nie ominą cię korki, zatory, a drogi po mieście pozostaną takie same. Prawdziwą wolność zdobywa się tam, gdzie nie ma barier, świateł drogowych i ograniczeń. Prawdziwa wolność to przestrzenie mórz, gdzie granicą jest tylko wyobraźnia i rozsądek.  Gdzie możesz nabrać dystansu, sprawdzić się, budować relacje. Jacht to również idealne miejsce do rozmów biznesowych. Z dala od lądu czując powiew wiatru zyskasz więcej, niż siedząc w klimatyzowanej sali konferencyjnej w drapaczu chmur. Wybór należy do Ciebie.

Zespół Redakcyjny