Strona główna MOTORYZACJA Bezczelnie mocne piękno. Lexus RC F

Bezczelnie mocne piękno. Lexus RC F

Zwykle coupé są tworzone z myślą o potrzebie luksusowego i szybkiego przemieszczania się po wielkich dżunglach miast. Mają się podobać, a zarazem być sprawne – bez udziwnień, choć z pewnym pomysłem. Koncern Toyoty postanowił wysadzić ten stereotyp w powietrze.

2419
PODZIEL SIĘ

Artykuł ukazał się w Medical Maestro Magazine, Vol. 7, s./p. 889-1036

Czy masz na tyle odwagi, by prowokować innych? Wyzywać na pojedynek, gdy mowa o linii, kresce, kształcie karoserii, innowacji oraz umięśnieniu samochodowej formy? Czy odważysz się zasiąść za kierownicą pięknego Lexusa RC F i poczuć harmonię jego wnętrza? Gdy uruchomisz silnik, usłyszysz przyjemne, wolnossące V8 o mocy 470 KM – instynktownie przymkniesz oczy, aby rozkoszować się dźwiękiem silnika. Pobudza on Twoją wyobraźnię, podobnie jak diament rozgrzewa kobietę.

Kiedy spojrzysz w oczy nowego modelu Lexusa, wzbudzi on w Tobie odczucie grozy i fascynacji. To nie jest zwykłe coupé. Jego osiągi daleko w tyle zostawiają klasyczny model RC. Jeśli lubisz innowacyjność z pewnością docenisz wersję CARBON:  z dachem, maską i spojlerem wykonanymi w technologii kompozytowej z włókien węglowych.

Zwykle coupé są tworzone z myślą o potrzebie luksusowego i szybkiego przemieszczania się po wielkich dżunglach miast. Mają się podobać, a zarazem być sprawne – bez udziwnień, choć z pomysłem. Koncern Toyoty postanowił wysadzić ten stereotyp w powietrze, projektując najmłodsze i najsilniejsze swoje dziecko. Nowy Lexus RC F to atleta. Wydaje się nam, że dopiero przy tym modelu obiegowe określenie coupé jako samochodu sportowego staje się faktem.

Lexus RC F2